suma: 0,00 zł do kasy

Od ponad 25 lat Polygon Bikes projektuje, buduje i konstruuje światowej klasy rowery we współpracy z inżynierami, projektantami przemysłowymi, kreatywnymi myślicielami i profesjonalnymi rowerzystami z Ameryki Północnej, Europy i Azji.

To prawdziwi pasjonaci innowacji w każdym sezonie ciężko pracujący, aby tworzyć świeże i autentyczne projekty o światowym znaczeniu. To jedna z niewielu globalnych marek rowerowych, które posiadają własne zakłady produkcyjne, co pozwala kontrolować wszystkie aspekty procesu produkcyjnego, od ręcznego spawania ram po przodujące w branży zakłady montażowe i malarskie.

Skąd tak dobra cena? Z racji tego, że produkują blisko milion rowerów rocznie, są w stanie uzyskać znaczne oszczędności kosztów, których większość marek nie jest w stanie uzyskać. Dzięki temu są w stanie zaoferować szeroką gamę wysokiej jakości rowerów, na których można polegać, po najbardziej konkurencyjnych cenach dostępnych na rynku.

Fani freeride'u mogą zapawne pamiętać Kurta Sorge, który wygrał Red Bull Rampage 2015 i 2017. Zrobił to na rowerze Polygon!

Velomania.pl jest wyłącznym dealerem rowerów Polygon na terenie Trójmiasta.

  • Rowery górskie / MTB Polygon: Siskiu, Syncline, Xtrada, Premier, Cascade, Cleo, Trid.
  • Rowery szosowe Polygon: Strattos, Bend.
  • Rowery gravel / urban Polygon: Bend, Heist, Path. 
  • Rowery elektryczne Polygon: Kalosi, Path.

*Gwarancja: 10 lat na sztywne ramy i widelce aluminiowe, 5 lat na ramy karbonowe, stalowe oraz aluminiowe z pełnym zawieszeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl