suma: 0,00 zł do kasy

Praca

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i marketingu. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę sprzedażową i posprzedażową w naszym sklepie stacjonarnym jak i kilku sklepach internetowych oraz innych kanałach sprzedaży B2C i B2B. Do obowiązków należeć będzie również przygotowywanie i wdrażanie planów promocji produktów. Mile widziane będą osoby z doświadczeniem w sprzedaży oraz oczywiście pasjonaci rowerowi.

Główne obowiązki:
• regularna obsługa dotychczasowych klientów i zamówień w sklepie stacjonarnym i internetowym
• wprowadzanie oferty oraz tłumaczenie opisów i specyfikacji produktowych
• systematyczne nawiązywanie relacji z nowymi kontrahentami B2B
• sporządzanie ofert i nadzorowanie realizacji zamówień
• regularny kontakt z dostawcami
• przygotowywanie materiałów promocyjnych i reprezentowanie firmy

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2C/B2B
• doświadczenie w branży rowerowej lub podobnej
• samodzielność i doskonałe zdolności organizacyjne
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu znajomości
• znajomość obsługi komputera i programów (Microsoft, Google)
• prawo jazdy kat.B
• znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:
• pracę w młodym i energicznym zespole przy sprzedaży marek premium
• pozytywną atmosferę w pracy
• możliwość rozwoju w ramach szkoleń oraz wyjazdów firmowych
• narzędzia pracy: komputer, telefon
• premie za realizację planów sprzedażowych
• zakupy rowerów i sprzętu rowerowego w bardzo atrakcyjnych cenach
• możliwość korzystania z firmowego sprzętu takiego jak rowery, trenażery itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@velomania.pl . Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez Velomania.pl Sp. z o.o. sp. k. . Zgadzam się na przetwarzanie przez Velomania.pl Sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl