Opcje przeglądania
Producent
Paleta Kolorów
Wysyłka w
Nowość
Promocja
W programie lojalnościowym
Producenci

Kapsel widelca NS Bikes RNS (SP-025)

Kapsel widelca NS Bikes RNS (SP-025)
Kapsel widelca NS Bikes RNS (SP-025)

Kapsel dociskowy do widelców RNS.

Producent: NS Bikes

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 69,00 zł
szt.

Widelec NS Bikes RNS

Widelec NS Bikes RNS
Widelec NS Bikes RNS

Widelec RNS jest produktem dla bezkompromisowych riderów mających na celu jedno: street. Tworzy doskonały zestaw z ramą Capital. W modelu 2015 pojawiło się kilka zmian: redukcja wagi, zmniejszenie przestrzeni pomiędzy oponą 26” a koroną widelca, grubsze haki zapewniające odpowiedni zapas wytrzymałości podczas jazdy z pegami, nieco krótsza rura sterowa.

Większa niż standardowa wysokość 428 mm daje idealny balans pomiędzy agresywną geometrią i niezbyt niskim przodem. Odświeżony RNS posiada krótkie, 28 mm wyprzedzenie, co daje dużą stabilność i wykonywanie tricków takich jak nose manual staje się o wiele prostsze.

Widelec ma wysokość 430 mm, co daje idealny balans pomiędzy agresywną geometrią i niezbyt niskim przodem. Odświeżony RNS posiada krótkie, 28 mm wyprzedzenie, co daje dużą stabilność i wykonywanie tricków takich jak nose manual staje się o wiele prostsze. Wyposażony jest w zintegrowana podkowę oraz rurę sterowa 170 mm kompatybilną tylko ze sterami zintegrowanymi. Do zestawu dołączony jest świetnie wyglądający kapsel wykonany z Alu 7075 i obsługiwany przez imbus 8 i 6 mm. Kapsel będzie działać nawet po obcięciu sterówki.

RNS jest wykonany z potrójnie cieniowanych, zwężanych rur. Jednoczęściowa rura sterowa jest obrabiana CNC dla jak najlepszej optymalizacji wagi. Po spawaniu widelec jest poddawany obróbce cieplnej, natomiast przed malowaniem nanoszona jest specjalna powłoka galwaniczna zapobiegająca korozji również wewnątrz.

Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi i BMX'owym korzeniom, RNS jest także chętnie używany przez ludzi jeżdżących na ostrym kole!

Producent: NS Bikes

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 519,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl